خانهآرشیو اخبارکاغذ دیواری
کاغذ دیواری
کاغذ دیواری

 کاغذ دیواری:

کاغذ دیورای نوعی پوشش در طراحی داخلی می باشد که جایگزینی مناسب برای رنگ شناخته می شود. کاغذ دیواری‌ها در در طرح‌ها و تنوع بالایی برخوردار هستند امروزه اولین گزینه برای پوشش دیوارها اولین آیتم کاغذ دیواری می باشد، پس برای هر سبک و سلیقه‌ای طراحی شده‌اند. کاغذ دیواری ها قابل شستشو و تمیز کردن هستند.

کاغذ دیواری را میتوان بنا بر بودجه و سلیقه کارفرما در نظر گرفت این نکته را مد نظر داشته باشید که همه فضاهای خود را نباید از یک نوع یا حتی یه طرح کاغذ دیواری استفاده کنید، زیرا بعد از مدتی احساس خستگی میکنید.

نکاتی مهم در انتخاب و استفاده از کاغذ دیواری:

اولین نکته که بسیار مهم می باشد این است که همانقدر که کاغذ دیواری میتواند دکوراسیون شما را زیبا کند دقیقا همانقدر نیز میتواند فضای شما را از بین ببرد و دکوراسیونی آشفته داشته باشید .

معمولا برای شاخص کردن فضا میتوان ترکیبی از کاغذ دیواری و رنگ باشد زیرا اگر همه فضاها دارای یک طرح و نقش باشد باعث ایجاد خستگی می شود.

معمولا کاغذ دیواری را بر اساس سبک فضاها در نظر گرفته می شود.

برای بزرگتر جلوه دادن فضای داخلی خانه بهتر است از کاغذ دیواری با طرح و گل‌های درشت استفاده کنید.

سعی کنید برای هر فضا کاغذ دیواری متفاوتی انتخاب کنید در این صورت هر فضا دارای طرح خاصی می باشد که کمک زیادی به زیبایی خانه میکند.

اگر میخواهید فضایی را خیلی بزرگ جلوه بدهید یا اتاق خوابی با نور کم دارید  از کاغذ دیواری با رنگ روشن استفاده کنید.

برای بزرگ نشان دادن ارتفاع از کاغذ دیواری با خطوط عمودی میتوانید استفاده کنید .

 

کاغذ دیواری از مهمترین پوشش‌هایی است که حتما باید با دیگر وسایل هارمونی داشته باشد، زیرا در غیر اینصورت باعث آشفتگی می شود.

برای اینکه فضایی که کاغذ دیواری کرده‌اید احساس خستگی نداشته باشید پیشنهاد ما استفاده از ترکیب طرح دار و ساده می باشد.

پرده یکی از عامل‌های تعیین کننده در انتخاب کاغذ دیواری است اگر از پرده های با گل‌های درشت استفاده میکنید برای هماهنگی بیشتر از کاغذ دیواری طرحدارساده را انتخاب کنی زیرا پرده‌ها نقش زیادی در را در دکوراسیون داخلی دارند پس چنانچه با کاغذ دیواری شلوغ ترکیب شود دکوراسیونی زیبایی را به شما نمیدهد.

هماهنگی کفپوش خانه با کاغذ دیواری یکی از مهم ترین هماهنگی‌هایی است که در این انتخاب باید مورد توجه قرار دهید.

و در آخر اینکه چنانچه از دیوار‌های اتاقتان خسته شده‌اید پیشنهاد گروه معماران تندیسه این است حتما از کاغذ دیواری مناسب آن فضا نسبت به چیدمان و قرارگیری وسایلتان استفاده کنید.

 

 

 

#دکوراسیون #تندیسه #معماری #طراحی_داخلی #گروه_طراحی #بازسازی #بازسازی_منزل #نما #اداری #منزل #تجاری #مسکونی #گروه_معماری #شرکت_طراحی #داخلی #معماران #معماران_تندیسه #خلاقیت #چیدمان #ایده #مدرن #کلاسیک #اجرایی

منبع : گروه معماران تندیسه
© تهران . خیابان خواجه عبداله انصاری . شماره 98 . واحد 9 ------ 26711277 - 26710852 - 88526620 - 88527092 Powered By DOT